Magyar Vizsla Klub Egyesület

A rövidszőrű magyar vizsla fajtagondozó szervezete


World Dog Show 2013

Budapest 2013. május 18.

KANOK
Bíró: Miklós Levente 

Minor puppy kan
Minor puppy WORLD WINNER Vadászfai Pergő (Loco z Pufiho parku-Vadászfai Gyöngéd)
T+t: Csizmaziáné Varga Katalin
 
Nagyon ígéretes II. Magasparti-Rutinos Tu-Barát (Luxatori Láng-Magasparti-Rutinos Jóhír)
T+t: Mármarosi Anna


Kölyök kan
Puppy WORLD WINNER Magasparti-Rutinos Sógor (Magasparti-Rutinos Áron-Szandai-Cserkész Zizi)
T+t: Mármarosi Anna
 
Nagyon ígéretes Gern Gross Shemrock (Gucci Kievskie Kashtani-Gern Gross Kiara)
T+t: Ekaterina Slizhevskaia
 
Ígéretes Amicus Autumnus Liberi (Xaxo of Skyrocket-Vadászpajtás Augo-Dromas)
T: Beata Soloveja t: Telekes Lilla
 
Ígéretes Csipkéskúti Fitying (Dunaparti Tappancs-Parásztai Parász Ella)
T+t: Balázs Hedvig 


Fiatal kan
Junior WORLD WINNER Vadászpajtás Getheus-Leuson (Vadászpajtás Aéllo-Aither-Xaveria of Skyrocket)
T: H.Ruys t: S.Van Schaik
 
kitűnő II. Csipkéskúti Hékás (Luppa-Vadász Piszke-Csipkéskúti Ópium)
T+t: Balázs Hedvig
 
kitűnő III. Bilan of Skyrocket (Unicum of Skyrocket-Boogie- Woogie of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Beata Soloveja
 
kitűnő IV. Csővárberki Kuruc (D'hunter z Vodneho Mlyna-Magyarkúti Huncut)
T+t: Noveczki Katalin
 
jó Magasparti-Rutinos Mátyás (Luxatori Láng- Magasparti-Rutinos Jóhír)
T: Mármarosi Anna t: Horváth Carmen
 
nagyon jó Magasparti-Rutinos Nádas (Józsalaki Alfonz- Magasparti-Rutinos Szeder)
T: Mármarosi Anna t: Bíró Tamás
 
jó Blume Des König Óbuda (Khyannes Kende Aranyvadász-Blume Des König Csupor)
T+t:Tasi Norbert
 
nagyon jó Aranyvadász Remény (Csillaghegyi-Vadász Dini-Balotapusztai Fru-Fru)
T: Czekes Lorand t: Butenko Olga
 
nagyon jó Alfred Of Nettlefield (Mohoskői Móci-Arwen Ariadnina Nit)
T: Koprivová Anna t: Erdős József
 
nagyon jó Aba-Amádé Gacsály (Bökönyi-Vadász Betyár-Aba-Amádá Diana)
T+t: Szögi Lajos
 
nagyon jó Vadasárki Magor Erdély (Csővárberki Újonc-Vadasárki Magor Babona)
T+t: Gerzsei-Boros Gábor
 
nagyon jó Tina Trading Nikolas Remi (Hookside Cinkos-Havva)
T+t: Marianovskaya Elena
 
nagyon jó Best of Skyrocket (Unicum of Skyrocket-Boogie Woogie of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Una Razuma
 
nagyon jó Magyarkúti Legény (Vadászfai Remek-Magyarkúti Bársony)
T: Monori Magdolna t: Varga-Etele Gábor
 
nagyon jó Aladino Del Fatalbecco (Minos Del Fatalbecco-Alba)
T+t: Poggini Alessandro


Növendék kan
kitűnő I. CAC, Res.CACIB Aranyvadász Orkán (Mátai Nótás-Aranyvadász Érted Élek)
T: Czekes Lorand t: Dudás Krisztina
 
kitűnő II. Res.CAC Lébény-Hansági Gesztenye (Vadászfai Góbé-Lébény-Hansági Arany)
T: Németh Tibor t: Kulcsár Csaba
 
kitűnő III. Aranyvadász Nimród (Artur- Aranyvadász Duna)
T:Czekes Lorand t: Sona Sehnaliková
 
kitűnő IV. Aranyvadász Parázs (Mohoskői Móci- Becsali-Beszélgetős Donna)
T: Czekes Lorand t: Mármarosi Anna
 
jó Hubertus Indy At Tina Trading (Renaissance Lord of Th'dance -Hubertus on Tehe Avenue)
T: Mrs.A.Pali t: Golubchikov Andrey
 
jó Luxatori Örvendetes Örökség (Bédai Valleyhunter Bugac-Luxatori Fruzsi)
T+t: Hámori Tibor
 
megfelelő Furio Del Fatalbecco (Minos Del Fatalbecco-Herceghalmi Panda Lilu)
T: Castellucci Remo t: Zerbini Luca 


Nyílt kan
kitűnő I.CAC Magor Dicső (Magor Sámán- Magor Örzse)
T: Barna Edina t: Balta Virág
 
kitűnő II. Res.CAC Becsali-Beszélgetős Izmos (Józsalaki Alfonz-Becsali-Beszélgetős Mirza) 
T: Tirászi János t: Bakos László
 
kitűnő III. Gucci Kievskie Kashtany (Visnyei-Vadász Pengő-Bon Pari Kievskie Kashtany)
T: Butenko Olga t: Ekaterina Slizhevskala
 
kitűnő IV. Yasper of Skyrocket (Hubertus Kings Ransom-Boogie Woogie of Szedresi)
T:Varga Nikoletta t: Váczi Péter
 
nagyon jó Magor Diadal (Magor Sámán-Magor Örzse)
T: Barna Edina t: Nemes Péter
 
jó Mátai Apród ( Mátai Kadét- Mátai Fruska)
T:Farkasházi Miklós és Zsuzsa t: Strohmayer Péter
 
kitűnő Luppa-Vadász Ludas (Luppa-vadász Fickó-Vadászfai Helyre)
T+t: Schipeck Sándor
 
jó Tina Trading Elisey (Malomközi Pompás-Havva)
T+t: T. V. Belaya
 
nagyon jó Deli Szilaj Cserge (Gércei-Vadász Cseles-Deli Szilaj Bíborka)
T+t: Csenkey Gábor
 
nagyon jó Aston Z Certovy Rokle (Loco z Pufiho Parku-Arka Z Hanacova)
T: Gabriella Narozna t: Miroslav Hucko
 
jó Tücsökúti Vadász Alfie (Csernelházi Ördög Cudar-Bédai Jáger Lina)
T+t: Szalontai Tibor
 
megfelelő Aranyvadász Ostor (Mátai Nótás-Aranyvadász Érted Élek)
T: Czekes Lorand t: Dobó Nagy Zsolt Dr.
 
nagyon jó Vadászpajtás Aéllo-Aither (Quatro of Skyrocket-Angyal)
T: H. Ruys t: S.E.Cordus
 
jó Fenyőligeti Baldo (Blishing Storm of Szedresi-Vivien of Skyrocket)
T+t:Szabó Sándor
 
nagyon jó Hungaricum Dukát Bakó (Sugár Herceg-Szandai-Cserkész Kacér)
T+t: Kiss Ádám Péter


Munka kan
kitűnő I. CAC Józsalaki Alfonz (Csokolándy Kalász-Aura vom Ammerholz)
T: Dr.Bagladi Péter t: Osadczuk Csaba
 
kitűnő II. Res.CAC Quickstep of Skyrocket (Hookside Cinkos-Boogi Woogi of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Marika Kuusman
 
kitűnő III. Luxatori Lucifer (Luxatori Cigula-Újkéri-Vadász Sugár) 
T: Hámori Tibor t: Somhegyi Sándor
 
kitűnő IV: Mohoskői Móci (Magasparti-Rutinos Doki-Mátai Kecses)
T: Maróti Béla t: Erdős József
 
kitűnő Vedanta Var Via Rainscote (Hungargunn Bear Itn Mind-Rainscote Rhone)
T: Mrs. M. J. Piggon t: Stájer Éva
 
nagyon jó Gyűszűvirág Berek (Pitypang Öcskös-Luppa-Vadász Gyűszű)
T: Kulcsárné Czakó Zsuzsanna t: Csillik Gábor
 
kitűnő Magasparti-Rutinos Csatár (Lébény-Hansági Cserkész-Gyimesi Barka)
T: Mármarosi Anna t: Godó Zoltán
 
nagyon jó Luppa-Vadász Piszke (Visnyei-Vadász Sátán-Vadászfai Helyre)
T: Schipeck Sándor t: Tauber István
 
nagyon jó Archer Z Certovy Rokle (Loco z Pufiho Parku-Arka Z Hanacova)
T: Gabriela Narozna t: Iva Petrová
 
kitűnő Brutus Taremys Bohemica (Csővárberki Újonc-Beata Z Lastrovce)
T: Taremys Bohemica t: Gelmini Gualtiero
 
nagyon jó Gondos vom Galsersch (Luxatori Láng- Bédai Jeles)
T: M. & H. Sturzenegger t: Alexandra Kaiser


Champion kan
kitűnő I. CAC, BOB,  WORLD WINNER Vadászfai Góbé (Visnyei-Vadász Sátán-Vadászfai Galóca)
T+t:Csizmaziáné Varga Katalin
 
kitűnő II.Res.CAC Piszkei Dicső (Gerecsepusztai Aszu-Visnyei-Vadász Sári)
T:Kékesi Katalin t: Tapasztó Sándor
 
kitűnő III. Szikra of Skyrocket ( Visnyei-Vadász Pengő-Mayflower of Skyrocket)
T: Varga Nikoletta t: Pásztor Anett
 
kitűnő IV. Hubertus Kings Ransom (Hubertus Halmark Edition-Hubertus Pannonia Fitos)
T: Mrs. A. Pali t: Váczi Péter
 
nagyon jó Luxatori Hókusz Pókusz (Luxatori Elmés-Luxatori Mirtusz)
T+t: Hámori Tibor
 
nagyon jó Frank (Bartosh Kievskie Kashtany-Lembo Praut Megi)
T: Olga Kiryanova t: Ekaterina Gubanova
 
kitűnő Atos Artemis Moravia (Malomközi Kris- Dixie Lavare Moravia)
T:Lenka Travnickova t: Barbora Krcmarova
 
kitűnő Unicum of Skyrocket (Magor Oguz- Hannah of Skyrocket)
T: Varga Nikoletta t: Telekes Lilla
 
kitűnő Csipkéskúti Juhar (Pitypang Öcskös-Csipkéskúti Ópium)
T: Balázs Hedvig t: Varga Ágnes
 


Veterán kan
Veterán WORLD WINNER Hungaricum Dukát Adony (Sugár Herceg- Szandai-Cserkész Kacér)
T+t: Kiss Ádám Péter
 
kitűnő II. RES.CAC Vadászfai Avar (Visnyei-Vadász Sátán-Vadászfai Hínár)
T: Csizmaziáné Varga Katalin t: Erdőfi Ágnes
 
kitűnő III. Vénusz-Fénye Előd (Csipkéskúti Táltos-Herceghalmi Panda Stefi)
T: Fónay Péter t: Dr.Pallós Andrea
 
kitűnő IV. Ajax de la Sainte Couronne (Visnyei-Vadász Sátán-Fanni Selle)
T: Yves Casier t: Bonnot Annie
 
kitűnő Luxatori Éles (Valleyhunter Yankee At Bedai- Csatárkai Zsálya)
T+t: Hámori Tibor

SZUKÁK
Bíró: John S. Thirlwell (GB) 

Minor puppy szuka
Minor Puppy WORLD WINNER Parlagi-Vadász Alkony (Parlagi-Vadász-Caramba Z Tisnovskych Revíru)
T+t: Gergelyné Zeitler Ágnes
 
Nagyon ígéretes Odorarius Cédrus (Odorarius Álmos-Deli Szilaj Cékla)
T: Barna Tamás t: Kiss Ferenc


Kölyök szuka
Kölyök WORLD WINNER Magor Érték (Magor Sámán- Magor Örzse)
T+t.Barna Edina
 
Nagyon ígéretes Gern Gross Shampan (Gucci Kievskie Kahstany-Gern Gross Kiara)
T+t: Ekaterina Slizhevskaia


Fiatal szuka
kitűnő I. Junior WORLD WINNER Channel of Skyrocket (Szikra of Skyrocket-Queen of Skyrocket)
T+t: Varga Nikoletta
 
kitűnő II. Tina Trading Lorsica
 
kitűnő III. Tiszatáji-Vadász Akác (Csővárberki Újonc-Ugrabugra Ékszer) 
T+t: Godó Zoltán
 
kitűnő IV. Carra (Bronx Bendis House-A-lepota)
T: Simion Daniel-t: Hámori Tibor
 
kitűnő Vadasárki Magor Ékes (Csővárberki Újonc-Vadasárki Magor Babona)
T+t: Gerzsei Boros Gábor
 
kitűnő Sóstói Vadász Angyal (Magyarkúti Ispán-Magor Csillag)
T: Sóstói Vadász KFT. T: Pósa Edina
 
nagyon jó Tatai-Várudvari Zápor (Egri Hunor Et Luxatori-Luxatori Gyöngyszem)
T: Pocsai Arnold t: Hartmann Tibor
 
kitűnő Brilliance of Skyrocket (Unicum of Skyrocket-Boogie Woogie of Szedresi)
T+t:Varga Nikoletta
 
nagyon jó Bereki Vadas (Csővárberki Újonc-Bereki Opál)
T:Csíkvári Mónika t: Milus István
 
kitűnő Dömefalvi Gogo (Csokolándy Frédi-Dömefalvi Dita)
T: Szenftner József t: Mármarosi Anna
 
kitűnő Aranyvadász Paprika (Mohoskői Móci-Becsali-Beszélgetős Donna)
T: Czekes Lorand t: Sherbakov Veniamin
 
kitűnő Bit Map Jpeg Del Fatalbecco (Fiuto-Briseide Del Fatalbecco)
T+t:Poggini Alessandro
 
kitűnő Gorda Mazas Brolis (Hubertus Ziggie Stardust-Tina Trading Ada)
T+t: Irma Sirmeniene
 
jó Cassovia Cayenne Buona Casa (Hubertus Ziggie Stardust-Dara Jantar Devil)
T: Cintalanova Dana,Ing. T: Katarina Cernuskova
 
kitűnő Magor Egyetlen (Luppa-Vadász Piszke-Magor Sziporka)
T: Barna Edina t: Kiss Ferenc
 
nagyon jó Memphis-True Olimpia (Rainscote Rába-St.Mátra-Vadásza Cecil)
T: Pétrik Attila t: Hajdú Tamás
 
jó Antaresi-Láng Juci (Pitypang Öcskös-Antaresi-Láng Hanga)
T: Kemény Noémi t: Simon József
 
kitűnő Terjéki Áfonya (Alcsi Gergő-Odorárius Álom)
T: Kecskés Károly t: Hidvégi Zsuzsa Katalin
 
nagyon jó Siómenti-Mayerházi Happy (Odorárius Adu-Siómenti-Mayerházi Gitti)
T: Mayer István t: Payer Frigyes
 
kitűnő Magasparti-Rutinos Mágia (Luxatori Láng-Magasparti-Rutinos Jóhír)
T: Mármarosi Anna t: Bakos László
 
nagyon jó Lina Jantar Devil (Malomközi Kris-Duna Jantar Devil)
T: Henrietea Eliasova t: DarinaMoravcikova Krausova


Növendék szuka
kitűnő I. CAC Pitypang Csingiling (Luppa-Vadász Ludas-Hookside Ekko)
T: Füzesiné Sz.Zsuzsanna t: Dr.Pallós Andrea
 
kitűnő II. Res CAC Nemzet Kincse Amulett (Csipkéskúti Juhar-Csővárberki Eszes)
T+t: Varga Ágnes
 
kitűnő III. Abigél of Skyrocket (Szikra Of Skyrocket-Yasmin of Skyrocket)
T+t: Varga Nikoletta
 
kitűnő IV. Creekvalley Branca (Vithorpe Ven Vidi Vici Vallotta-Branca Vom Altaussehergut)
T+t: Natascha Dobrovits
 
kitűnő Alföldi-Vadálló Amulett (Vadászfai Avar-Vadászfai Szirom)
T+t: Czuczi-Molnár Anita
 
nagyon jó Makkosvölgyi Aranyos (Siómenti-Mayerházi Dicső-Vandabanda Nauzika)
T: Klauser Gábor t: Kecskés Károly
 
nagyon jó Vadászpajtás Kirra-Lycisce (Quatro of Skyrocket-Angyal)
T+t:H.Ruys
 
kitűnő Creekvalley Brook (Vithorpe Ven Vidi Vici Vallotta-Branca Vom Altaussehergut)
T+t: Natascha Dobrovits
 
kitűnő Melodiya Vetra Miranda (Gern Gross Vist-Melodiya Vetra Daniel)
T: T. E. Kharkova t: Petrova Anna
 
kitűnő Magasparti-Rutinos Gerle (Magasparti-Rutinos Doki-Magasparti-Rutinos Csinos)
T+t: Mármarosi Anna
 
kitűnő Feketicsi-Vadász Dorka (Luxatori Cigula-Cuci)
T:Türkei Tibor t: Hámori Tibor
 
kitűnő Égerlápi Magyar Vadász Artemisz (Vadászfai Avar- Nina of Skyrocket)
T+t: Takács Éva
 
kitűnő Honda Kievskie Kashtany (Antuan Kievskie Kashtany-Boogie Woogie Kievskie Kashtany)
T: Butenko Olga t: Ekaterina Slizhevskaia


Nyílt szuka
kitűnő I. CAC Becsali-Beszélgetős Guba (Józsalaki Alfonz-Becsali-Beszélgetős Csinos)
T: Tirászi János t: Konyecsni Gergő
 
kitűnő II. Res.CAC Creekvalley Angel (Vithorpe Ven Vidi Vici Vallotta-Branca Vom Altaussehergut)
T+t: Natascha Dobrovits
 
kitűnő III. Xandra of Skyrocket (Hubertus Kings Ransom- Mayflower of Skyrocket)
T+t: Varga Nikoletta
 
kitűnő IV. Vadasárki Magor Babona (Csipkéskúti Táltos-Apátkúti Bíbor)
T+t: Gerzsei Boros Gábor
 
kitűnő Magor Dévaj (Magor Sámán-Magor Örzse)
T:Barna Edina t: Varga Ágnes
 
nagyon jó Deli Szilaj Cicke (Gércei-Vadász Berek-Deli Szilaj Bíborka)
T+t: Csenkey Gábor
 
kitűnő Sugar Gyöngyös Of Hungary (Sugar Eszes-Sugar Perec)
T: Ficsura Anna t: Almut Jones
 
nagyon jó Guess Kievskie Kashtany (Visnyei-Vadász Pengő-Bon Pari Kievskie Kashtany)
T: Butenko Olga t: Khivitskíy Andrey
 
kitűnő Piszkei Fortuna Fruska (Visnyei-Vadász Pengő-Piszkei Ánizs)
T+t: Kékesi Katalin
 
nagyon jó Gyurkóvári Ábránd (Luxatori Láng-Magasparti-Rutinos Luca) 
T+t: Osadczuk Csaba
 
kitűnő Gern Gross Flora (Bartosh Kievskie Kahstany-Gern Gross Kvinta)
T+t: Ekaterina Slizhevskaia
 
nagyon jó Antaresi-Láng Hanga (Csővárberki Csúzli-Vadászfai Legenda)
T+t: Kemény Noémi
 
kitűnő Antaresi-Láng Izolda (Nord z Pufiho Parku-Antaresi-Láng Hanga)
T: Kemény Noémi t: Razman Péter Zsolt
 
nagyon jó Betekints Ünnep (Csatárkai Egres-Kleo of Skyrocket)
T: Szabados Éva t: Pintér Orsolya Zsuzsanna dr.
 
kitűnő Mina Dei Vizsla (Győrújfalvi Samu-Csokolándy Ráncos)
T: Gabriele Martinello t: Enrico Brogiolo
 
kitűnő Xena of Skyrocket (Hubertus Kings Ransom-Mayflower of Skyrocket)
T: Varga Nikoletta t: Váczi Péter
 
kitűnő Magor Ciklon (Vadászfai Fricska-Magor Sziporka)
T: Barna Edina t: Anton Krisztina


Munka szuka
kitűnő I. CAC Csatárkai Flóra (Csipkéskúti Táltos-Csatárkai Csipke)
T: Bernáth Katalin t: Balázs Hedvig
 
kitűnő II. Res.CAC Magyarkúti Édes (Csővárberki Csúzli- Magyarkúti Bársony)
T: Monori Magdolna t: Gonda Győző
 
kitűnő III. Vadászfai Ékes (Niko z Pufiho Parku-Vadászfai Kalács)
T: Csizmaziáné Varga Katalin t: Vilezsál Edina
 
kitűnő IV. Vadászfai Szirom (Vadászfai Remek-Vadászfai Vica)
T: Csizmaziáné Varga Katalin t: Czuczi-Molnár Anita
 
kitűnő Caramba Z Tisnovskych Revíru (Pitypang Mágnás- Diansa Z Panskych Lesú)
T: Jiri Indra t: Gergelyné Zeitler Ágnes
 
nagyon jó Borostyán Arabella (Csővárberki Csúzli- Luxatori Jólelkű)
T+t: Pongrácz Márta
 
kitűnő Doreen Z Mesinské Hájovny (Malomközi Kris-Gaila Z Panskych Lesú)
T: Jiri Drabek t: Lucie Svobodova
 
nagyon jó Magor Csillag(Magor Oguz- Brooke z Tisnovskych Revíru)
T.Barna Edina-t: Sóstói Vadász KFT.


Champion szuka
kitűnő I. CAC WORLD WINNER Yoko of Skyrocket (Hubertus Kings Ransom-Boogie Woogie of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Pali Ágnes
kitűnő II. Res.CAC, Res.CACIB Vadászpajtás Augo-Dromas (Quatro of Skyrocket-Angyal)
T: H. Ruys t: Beata Soloveja
 
kitűnő III. Givenchy Kievskie Kahstany (Visnyei-Vadász Pengő- Bon Pari Kievskie Kahstany)
T+t: Ilichev Dmitry
 
kitűnő IV. Luxatori Napsugár (Luxatori Füge-Csatárkai Csengő)
T+t: Hámori Tibor
 
kitűnő Magor Sziporka ( Luppa-Vadász Fickó-Magor Orkán)
T+t: Barna Edina
 
kitűnő Tina Trading Ada (Malomközi Pompás-Havva)
T+t: Irma Sirmeniene
 
kitűnő Magyarkúti Huncut (Csővárberki Csúzli-Magyarkúti Bársony)
T: Monori Magdolna t: Noveczki Katalin
 
kitűnő Piszkei Cinka (Gerecsepusztai Aszu-Visnyei-Vadász Sári)
T+t:Kékesi Katalin


Veterán szuka
Veterán WORLD WINNER, BOS Mayday Of Skyrocket (Magor Oguz-Boogie Woogie of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Dr.Jelyné Dr.Márton Györgyi
 
kitűnő II.Res.CAC Be My Baby of Szedresi (Valleyhunter Yankee of Bédai-Pitypang Szita)
T: Vízhányó Evelin t: Dudás Krisztina
 
nagyon jó Bédai Jáger Lina (Bédai Jónás Jogász-Dolnai-Vadász Ancsa)
T: dr.Herger László t: Szalontai Tibor


Utolsó frissítés: 2015-11-03 09:32:15

Copyright © 2015 Magyar Vizsla Klub Egyesület | A rövidszőrű magyar vizsla fajtagondozó szervezete